Milanobet İletişim 

Milanobet, 2015 yılından günümüze kadar Pronet Gaming alt yapı firması ile lisanslı bir şekilde hizmetlerini sunmaktadır. Platformun lisans numarası 1668/JAZ şeklindedir. Sistemde en önemli konu, güven kriteridir.

Sunmuş olduğu içerikleri ile de ön plana çıkmayı başarmıştır. Peki, Milanobet iletişim seçenekleri nedir ve nasıl kullanılır?

Milanobet İletişim Seçenekleri

Milanobet iletişim seçenekleri nelerdir şeklinde soru, sisteme kayıt olmayı düşünen kişiler tarafından genellikle sorulmaktadır. Bu sorunun cevabının kolaylıkla bulunabilmesi için güncel ana sayfasında erişiminizi gerçekleştirmeniz gerekir.

  • Güncel ana sayfanın en alt bölümünde, “bize ulaşın” bölümü bulunmaktadır. Bize ulaşın kategorisine tıkladığınızda sosyal medya hesapları, canlı destek hattı, mail adresi ve farklı kanallarla irtibata geçecekseniz müşteri hizmetleri bulunmaktadır.

-NOT- Yenilikçi anlayışı ile hizmet veren sistem, üyelerinin memnuniyetini önemsemektedir. Bu yüzden, sisteminde farklı iletişim kanalları bulunuyor.

Canlı destek hattı; güncel ana sayfanın sağ alt bölümünde yer almaktadır. Canlı destek logosuna tıklayarak, görüşme yapabilirsiniz.

  • Görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Üyelikte paylaşmış olduğunuz belli başlı bilgileri, canlı destek ile görüşme öncesinde de gerekli yerlere yazmalısınız. Ardından görüşmeye başlayarak, konu sınırlandırması olmadan iletişime geçebilirsiniz.

Ne kadar sade ve anlaşılır bir dil kullanırsanız, sizin açınızdan o kadar avantajlı olacaktır.

Milanobet e-posta adresi; milanobet platformunda, oyuncuların temsilcilerle görüşmesi için kullanılan bir adrestir. Aynı zamanda reklam hizmetleri adına da, 2 farklı adres sunulur. Bunların her biri bize ulaşın bölümünde karşınıza çıkar.

  • Üyelerin mail üzerinden irtibata geçmesi için kullanması gereken adres [email protected]
  • Reklam ve benzeri çalışmalar için kullanılan mail adresi ise [email protected] şeklindedir.

Sosyal medya hesapları; sitenin sosyal medya hesapları, bilgilendirmelerin yapıldığı sayfalardır. Burada hem giriş adresi, hem de üyelerin bilmesi gereken her türlü paylaşım ekibi tarafından gerçekleşmektedir. Mesajlaşma bölümünden, anlık olarak iletişim kurulması mümkün. Siteye ait hesaplar Instagram, Twitter ve Facebook olarak bulunmaktadır. Harici Telegram, WhatsApp kanalları da yer alıyor.

-NOT- Üyeliğinizi oluşturduğunuz takdirde bu kanallarda bulunan gruplar da, siz de yer alabilirsiniz. 

Milanobet Canlı Destek Hangi Konularda Yardımcı Olur?

Milanobet canlı destek hattı, diğer bir ifadeyle müşteri hizmetleridir. Milanobet iletişim kanalları içerisinde bulunuyor. Konu sınırlandırması olmadan, dilediğiniz her konuda yardım alabilirsiniz.

  • Üyelik aşaması para yatırma işlemleri, para çekme işlemleri, bonus talepleri veya belge gibi her konuda sizinle irtibata geçecektir. Merak ettiğiniz detaylar, kafana takılan soru işaretleri varsa buradan öğrenebilirsiniz.
  • Canlı destek hattı, alanında uzman ekibi ile beraber bulunur. Sistem sektörde bulunduğu günden itibaren canlı destek hattının, üyelere özel çalışmaları ile dikkat çekmektedir.

-NOT- Canlı destek hattıyla talebe geçtiğiniz esnada gerekli görürse, tarafınızdan belge ister. Belge istemesindeki temel gerekçe, tamamen güvenden kaynaklanmaktadır. Belgeleri mail aracılığı ile göndermeniz gerekiyor.

-NOT- Canlı destek hattı, sizinle sistemdeki güncel ana sayfasında bulunan sohbet ekran üzerinden görüşme gerçekleştirir. Fakat görüşme durumlarına göre mail bölümü de kullanılmaktadır. Burada bilgilendirme alabilirsiniz. 

Milanobet İletişim Kanalları Güvenilir Mi?

Milanobet platformu, lisanslı ve kaliteli alt yapı sağlayıcılar ile hizmetlerini sunmaktadır. Bu yüzden, Milanobet iletişim kanalları da kesinlikle güvenilirdir. Yapacağınız görüşmeler, gizlilik prosedürü gereğince korunur ve üçüncü bir kişiyle kesinlikle paylaşılmaz.

  • Güvenden kaynaklı sistemde, istenmeyen bir problem yaşanmayacaktır. Bu yüzden, içiniz rahat bir şekilde görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Milanobet ile eğlenirken, aynı zamanda kazancınıza kat ve kat artırabilirsiniz.

-NOT- Siz de, hemen üyeliğinizi oluşturup yerinizi alın!

Sık Sorulan Sorular

Milanobet canlı destek görüşmelerde bekletir mi?

Milanobet canlı destek, görüşmelerde kesinlikle üyeleri bekletmez. Bekletme süreci sadece 5 dakika kadardır. Bu da tamamen yoğunluktan kaynaklı olarak gerçekleşir. 5 dakikadan fazla üyelerin görüşme esnasında bekletilmesi gibi bir durum mümkün değildir.

Milanobet iletişim bilgileri güncellenir mi?

Milanobet iletişim bilgilerinin her birine, güncel ana sayfada yer verilmiştir. Şeffaf bir şekilde paylaşıldığından dolayı konu sınırlandırması olmadan bilgi alabilirsiniz. Bilgiler de belirli zamanlarda güncelleme yapılır. Fakat istisnai bir durumdur. Güncellenen bilgilendirme tarafınıza iletilir.